Kongres 60 Milionów – Berlin 2019

W związku ze zbliżającą się niemiecką edycją Kongresu 60 Milionów, pragniemy tą drogą serdecznie zachęcić Państwa do udziału w tym wyjątkowym i pierwszym tego typu wydarzeniu w Berlinie.

Kongres rozpoczynamy już 13 czerwca o godz. 18:00 specjalnym wieczornym eventem networkingowym, na który zaprasza Polish-German Business Club BERPOL e.V. Podczas tego spotkania będziecie Państwo mieli okazję do pierwszych kontaktów w formie get together. Obok uczestników Kongresu i członków

Polish-German Business Club, udział wezmą również zaproszeni reprezentanci niemieckich instytucji rządowych i organizacji gospodarczych. 

Główny dzień kongresowy w dniu 14 czerwca rozpoczynamy panelem otwierającym : „Go West – Polskie sukcesy w Niemczech”, podczas którego porozmawiamy o tym kto i jak odniósł sukces na rynku niemieckim. 

W dobie cyfryzacji i nowych technologii oczywiste jest, że tych tematów nie może zabraknąć na Kongresie 60 Milionów. „Hightec – technologie przyszłości „Made in Poland”, „eHealth – nowe technologie i cyfryzacja na rynku zdrowia”, „eFinance & eInsurance – dygitalizacja procesów finansowych i ubezpieczeniowych“ i „Digital Future – cyfrowa przyszłość w życiu i w biznesie” to nasze propozycje dla Państwa.   

Biorąc pod uwagę bliskość Polski i Niemiec nie zapomnieliśmy o tematach związanych z gospodarczymi relacjami transgranicznymi.

O tym będziemy rozmawiać podczas następujących paneli: 

„Transport i Logistyka – rozwiązania przyszłości”, „Gate to the German Market doradztwa rachunkowo-prawne” oraz „Health, Fun & Business – nowe kierunki turystyki do Polski”.

Nie zabraknie również możliwości do bezpośrednich kontaktów biznesowych.

Przy współpracy z „Poland Business Center World” oferujemy zainteresowanym uczestnikom giełdę kooperacyjną.

Kolejnym ewentem specjalnym to panel dyskusyjny „Polki w Berlinie – siła kobiecego networku”, na który zaprasza stowarzyszenie „Polki w Berlinie e.V.” oraz uczelnia wyższa ze Szczecina „Collegium Balticum” . Po panelu zapraszamy na wspólne rozmowy przy winie i przekąskach.

Wstęp na to wydarzenie specjalne jest bezpłatny. 

Na zakończenie od godz. 20:00 zapraszamy wszystkich uczestników Kongresu na „Afterparty at the Spree” podczas którego obejrzymy między innymi występ studentów kierunku taniec na Wydziale Artystycznym Akademii Humanistyczno -Ekonomicznej w Łodzi przygotowany pod opieką artystyczną dr. Alexandra Azarkevitcha.

Wszystkie wydarzenia w dniu 14 czerwca odbędą się w hotelu nhow Berlin przy Stralauer Alllee 3, 10245 Berlin.

Podczas dnia kongresowego w cenie biletu dostępne będą napoje i przekąski.   

W sobotę 15 czerwca planujemy turniej Golfa 60 MLN Golf Cup z kursem dla początkujących. Dla zainteresowanych przygotowujemy Berlin-Sightseeing-Tour oraz wizytę w Bundestagu (wszystkie wydarzenia w dniu 15.6 nie są zawarte w cenie biletu, konieczne dodatkowe zgłoszenie). Wiecej informacji na naszej stronie internetowej Kongres60Mlnhttp://60mln.pl/y2019/berlin-2019/ lub FB https://www.facebook.com/events/416393895836200/ .

Bilet na wszystkie wydarzenia w dniach 13/14.6.2019 możecie Państwo zakupić do 15 maja w promocyjnej cenie 90€ lub po tej dacie do 12 czerwca w cenie 120€

Bilety: https://bit.ly/2LqSgrT

Zapraszamy serdecznie. Organizatorzy Kongresu 60Mln.

Portal miastoberlin.com jest jednym z patronów medialnych Kongresu 60 Milionów – Berlin 2019.


Opublikowano

w

przez

Tagi: