wosp potrzebuje twojego wsparcia

WOŚP Berlin potrzebuje Twojego wsparcia!

WOŚP Berlin potrzebuje Twojego wsparcia! Pomóż nam znaleźć sponsorów nadchodzącego Finału!

13 stycznia 2018 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Berlinie. Przygotowania do Finału idą pełną parą – gotowy jest już program artystyczny, zajęcia dla dzieci. Na uczestników licytacji czeka mnóstwo fantów – w tym koszulki z autografem samego Jurka Owsiaka. W przygotowania zaangażowało się mnóstwo osób, które nie pobierają za swoją pracę żadnego wynagrodzenia. Ich starania to jednak za mało, aby impreza mogła się odbyć.

Pomóż sfinansować Finał WOŚP w Berlinie
Organizacja Finału związana jest z koniecznością pokrycia kilku wydatków – między innymi wynajmu sali i sprzętu oraz niezbędnego ubezpieczenia. W sumie jest to około 1500 Euro. Dzięki hojnemu wsparciu sponsorów, sztab zebrał już część tej kwoty, ale około 1000 Euro wciąż brakuje. Dlatego szukamy sponsorów – firm i indywidualnych darczyńców, którzy pomogą nam zgromadzić niezbędną sumę.

Każda kwota się liczy!
Możesz podarować 10, 20, 50 Euro? Każdy, nawet najmniejszy datek zbliża nas do celu. W tym roku jest to leczenie i diagnostyka noworodków. Dzięki Twojej pomocy, najmłodsi pacjenci zyskają szansę na lepsze leczenie i diagnostykę. Ale to nie wszystko – finał w Berlinie to szczególne wydarzenie dla Polaków, którzy mają okazję spotkać się we własnym gronie i porozmawiać w swoim języku. Pomagając, spełniasz podwójnie dobry uczynek.

Co dostaniesz w zamian?
Sztab WOŚP Berlin postara Ci się odwdzięczyć najlepiej, jak potrafi. Możesz wybrać, czy w zamian za wsparcie chcesz otrzymać dokument upoważniający do ulgi podatkowej (Spendenquittung) czy reklamę dla swojej firmy. Jeśli zdecydujesz się na wykupienie pakietu reklamowego, zadbamy o to, aby o Twojej firmie lub usłudze dowiedzieli się wszyscy goście finału (kilkaset osób) a także ludzie, którzy odwiedzają naszą stronę i obserwują profil na Facebooku. Szczegółową ofertę reklamową dla sponsorów możesz pobrać ze Strony WOŚP Berlin (http://www.wosp-berlin.de/pl/zostan-sponsorem/).

Jak jeszcze możesz pomóc?
Nie możesz przekazać nawet niedużej kwoty? Nic nie szkodzi! Może szepniesz o naszej prośbie komuś ze swoich znajomych? Z otwartymi rękami czekamy także na wszystkich ochotników chętnych do pomocy w przygotowaniach. A może masz jakiś unikalny przedmiot lub gadżet, który zechcesz przekazać na aukcję charytatywną? Cały dochód z jego sprzedaży zostanie przekazany fundacji Jurka Owsiaka.

Gdzie nas szukać?
Chcesz zostać sponsorem? Napisz na wosp.berlin@gmail.com lub zadzwoń do pod numer 0049 157 379 731 35 (Gosia Cieśla, członkini sztabu odpowiedzialna za kontakt ze sponsorami). Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Jeśli korzystasz z Facebooka, koniecznie obserwuj profil Sztabu – znajdziesz tam wszystkie aktualne informacje na temat Finału.
Siema!


Opublikowano

w

przez

Tagi: