Z Berlina na Pol'and'Rock Festival

Z Berlina na Pol’and’Rock Festival

Jak spakować się?

W krótkich, żołnierskich słowach: jak najszybciej. 🙂 Pol’and’Rock to najpiękniejszy festiwal świata, bo jest tam miejsce dla wszystkich przyjaznych światu ludzi, niezależnie od preferencji muzycznych, religii czy języka. A przy języku będąc – po raz pierwszy w tym roku biuro prasowe festiwalu będzie pisać nie tylko po polsku i angielsku, ale i niemiecku! W naszej wiosce sztabów zagranicznych mówimy w jeszcze kilku innych, więc dla każdego znajdzie się coś miłego. Jestem pewna, że nawet krótki, dwudniowy, weekendowy wypad z Berlina na festiwal, naładuje Wasze akumulatory pozytywną energią. 

Nieważne na ile dni ruszacie, trzeba bystro się spakować. Na początek trzeba mieć gdzie spać, więc należy pamiętać o: namiocie, karimacie, śpiworze, dmuchanej poduszce. W będącym na terenie festiwalu Lidlu da się kupić nawet namiot, więc wyjazd może być wybitnie spontaniczny. Dodatkowo polecam zaopatrzyć się w folię malarską pod namiot, złoto-srebrną folię na namiot, kłódkę na zamki do namiotu, lampkę do namiotu, zatyczki do uszu i preparat na mrówki.

Pogoda jest w kratkę, czyli warto spakować i sandały i wiązane nad kostką nieprzemakalne buty i klapki pod prysznic. Mój trick na ubiór na cebulkę to krótkie spodnie i getry a także bluzki na ramiączkach, bluza z kapturem i cienka ortalionowa kurtka oraz peleryna. Na głowę obowiązkowo kapelusz a na biodro taszka z wartościowymi rzeczami i lekami oraz pojemnik na bidon i elektrolity w rozpuszczalnych tabletkach. 

Rzeczy do kąpieli wrzucam zawsze w wielką foliową torbę, która może posłużyć także jako zakupowa. Do kąpieli zabieram ręcznik z mikrofibry, szczotkę do włosów i miniaturowe kosmetyki. 

Atmosfera na miejscu jest tak niepowtarzalna a logistyka miejsca tak dobrze zorganizowana, że po podjęciu decyzji “jadę” czeka Was już niemalże sama radość. 

Żeby dodatkowo Was zachęcić, dodam, że w naszej wiosce sztabów zagranicznych gościliśmy już  Skibę, Michała Jelonka, Ulicznego Opryszka i Jacka Kreta z zespołu Poparzeni Kawą Trzy. Przed nami spotkania jeszcze między innymi z Karoliną Czarnecką, Łydką Grubasa i Majką Jeżowską. Przyjdźcie do nas w odwiedziny! 

Strony: 1 2 3 4 5


Opublikowano

w

przez

Tagi: